:
Basindan Haberler
Konu Konu: Bir Haber Üzerine... Cevap YazYeni Konu
Yazar
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
METİN ULUDAĞ
ziyaretci
ziyaretci


Üyelik: 01 Ekim 2003
Durum Online: Online
Mesaj: -2224
Gönderildi: 25 Mart 2008 - 04:15 | IP Kayıtlı Alıntı METİN  ULUDAĞ

TRT GENEL MÜDÜRÜ Sayın İbrahim ŞAHİN hakkında çıkan malum gazetede haberleri okuyunca önce üzülür gibi oldum Ancak daha sakin kafa ile düşününce habere çok sevindim. Üzüldüm çünkü Güzel amasyamızla ilgili haberleri birileri çekememiş, hemde amasyalı birilerinin habere konu olarak yapılan hizmet ve TRT gibi bir kuruma Amasyalı olan kişilerin bürokrat olarak atanmalarının sanki bir suç imiş gibi jurnal'lar gibi tavırla böyle bir haber'in yapılmış olması üzüntü verici. Amasyadan bürokrat alınması kadar doğal birşey olamaz. Zira tunceliden de olsa edirne den de olsa artvin ya da diyarbakırlı olsa ne fark eder hepsi vatanımızın birer parçası ve vatanımızda aynı bayrağın altında yaşayan birer vatan evlatları değilmi... Elbette bir genel müdür çalışacağı kadroyu kendisi seçecektir ve yakından tanıdığı çalışkan ve faydalı olacağına inandığı kişileri yanına alma hakkı vardır.
   Bu habere diğer açıdan bakınca da çok sevindim. Zira yön belirlemede önemli bir gelişmedir. Ben eskiden buyana duyduğum birşey var ülkemizde bir takım çevreler vardır ki,onların yap dediğini yapmayacaksın yapma dediğini yapacaksın ki memleket memfaatına olsun. Şu anda ki duruma bakınca TRT' nin genel müdürü sayın İbrahim Şahin'in doğru yolda olduğu ve çok hızlı olarak durmadan yola devam etmesi gerektiğini göstermektedir. Kendilerine başarılar dilerim...
Sayfa Başı Göster METİN  ULUDAĞ's Profil Bu kullanıcının diğer mesajlarını araştır METİN  ULUDAĞ
 
YUSUF ULUDAĞ
ziyaretci
ziyaretci


Üyelik: 01 Ekim 2003
Durum Online: Online
Mesaj: -2224
Gönderildi: 08 Kasim 2008 - 09:47 | IP Kayıtlı Alıntı YUSUF ULUDAĞ

Mensubu olmakla gurur duyduğum Akyazı Köyü bu memlekete nice şehitler vermiş, nice Akyazı'lı da bu vatan için gazi olmuştur. Öte yandan bu köy, devletin çeşitli kademelerinde ve ülkenin çeşitli sektörlerinde layıkıyla görev yapan, hizmet veren bürokrat, akademisyen, memur, işçi, iş adamı ve esnaf yetiştirmiştir. Hepsiyle de gurur duyuyorum. Çünkü hepsi bulundukları yerlere tırnakları ile kazıya kazıya, alın teri dökerek gelmişlerdir ve her dönemde çalışkanlıkları ve başarıları ile takdir edilmişlerdir. Bu nedenledir ki her zaman Akyazı Köyümüz ön plana çıkmıştır.
   Akyazı�mızı her alanda olduğu gibi sanal alemde de hak ettiği yere taşıyan sitelerimiz de mevcuttur. Bu sitelerin yapım ve devamlılığında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Çünkü bu sitelerimizde sevinçlerimizi, üzüntülerimizi paylaşıyor, yurdun dört bir yanında hatta yurt dışındaki hemşerilerimizle hasret gideriyoruz. Bu sitelerimizde tüm Akyazılıları ve Akyazı sevdalılarını bilgilendirmek için ölüm, doğum, düğün, yeni göreve atanma gibi haberler yapılmakta, köyün tarihçesi, coğrafi konumu, gelenek ve görenekleri, Akyazılıların hangi meslekle iştigal ettikleri, adresleri, telefon numaraları gibi bilgilere yer verilmektedir. Ayrıca Akyazı ve Akyazılılarla ilgili yüzlerce fotoğrafın bulunduğu albüm mevcuttur. Bu albümde kendisi tebrik edilirken hatıra fotoğrafı çekilen bürokratımızdan alında köyde harman yapan çiftçimize kadar değişik yelpazeden insanlarımızın fotoğrafları vardır.
   Bütün bunlar Vatan,millet,bayrak,inanç gibi kutsal değerlerimize ve birbirimize olan sevgimizin ve bağlılığımızın bir göstergesidir. Bu sevgimiz, birlik ve beraberliğimiz bazıları tarafından kıskanılsa da genel olarak imrenilmekte ve gıpta ile bakılmaktadır. Bu nedenle Akyazı Köyü, etrafına da aynı sevgi, birlik ve beraberlik duygularını aşılamak anlamında büyük bir misyon yüklenmiş ve bunu da yerine getirmektedir.
   Allah bu sevgimize, birlik ve beraberliğimize zarar vermek isteyenlere fırsat vermesin. Kutsal değerlerimiz ve birbirimize olan sevgimizin, birlik ve beraberliğimizin daim olması dileklerimle�
    

� AMASYA'NIN AKYAZI'SI, ALNIMIZIN AK YAZISI �
Sayfa Başı Göster YUSUF ULUDAĞ's Profil Bu kullanıcının diğer mesajlarını araştır YUSUF ULUDAĞ
 

  Cevap YazYeni Konu
Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Foruma Git
Bu işlemi yapamazsınız: Yeni konu gönderme
Bu işlemi yapamazsınız: Konulara cevap yazma
Bu işlemi yapamazsınız: Mesajlarınızı silme
Bu işlemi yapamazsınız: Mesajlarınızı düzenleme
Bu işlemi yapamazsınız: Anket oluşturma
Bu işlemi yapamazsınız: Oy kullanma

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Sayfa yükleme süresi: 0.1406 saniye.